Nawilżany papier toaletowy - Ozone

Papier toaletowy Ozone został  stworzony zgodnie z myślą o jak najlepszej wygodzie i ochronie Twojej rodziny i środowiska naturalnego. Papier Ozone jest
  • w pełni biodegradowalny (posiadają francuski certyfikat UE potwierdzający pełną biodegradację bez szkody dla środowiska)
    ! można go wrzucić do toalety
  • wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów
  • jest większy i gęstszy od produktów konkurencji
  • hipoalergiczny
  • antybakteryjny

Ozone

Nawilżany papier toaletowy dla dzieci OZONE 48.
Mokry papier toaletowy (pakowane pojedynczo po 48 szt.) Z plastikową pokrywką jest odpowiedni dla dzieci i dorosłych. Wysoki poziom higienicznego oczyszczania. Doskonała miękkość. Niektórzy ludzie odczuwają dyskomfort podczas używania suchego papieru toaletowego, mokry jest znacznie wygodniejszy dla ciała. Do codziennego użytku. Nie zawiera alkoholu. Jest biodegradowalny i można go wyrzucić do toalety.

Mokry papier toaletowy OZONE 48 dla całej rodziny.
Mokry papier toaletowy (pakowane pojedynczo po 48 szt.) Z plastikową pokrywką jest odpowiedni dla dzieci i dorosłych. Zapewnia doskonałe oczyszczenie i delikatną pielęgnację skóry. Bezalkoholowy. Nie działa uczulająco ani drażniąco na skórę. Do codziennego użytku. Nie zawiera alkoholu. Jest biodegradowalny i można go wyrzucić do toalety.